Sklep internetowy > Obsługa Klienta > Forma płatności

Forma płatności

Dla Waszej wygody uruchomiliśmy trzy najbardziej popularne formy płatności stosowane w internecie. W zależności od wybranej przez Was formy zamówienia, możecie stosować najstępujące formy płatności:

 • PayUPłatność internetowa – PayU – realizowana na podstawie najbardziej zaufanego dostawcy płatności internetowych w Europie, który codziennie obsługuje tysiące transakcji na terenie UE. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat tego, dlaczego właśnie akurat to PayU stał się naszym zaufanym partnerem, zapraszamy do zapoznania się z usługami i ofertą, którą udostępnia PayU: Program Ochrony Kupujących
 • przelewPrzelew internetowy – to najbardziej klasyczna w chwili obecnej forma realizacji płatności stosowana w internecie. Dzięki jasnej i przejrzystej formie otrzymywanych informacji związanych z przelewem – możecie niezwykle sprawnie i szybko uiścić opłatę za produkt. Pamiętajcie! Wysłanie przelewu nie jest jednoznaczne z jego zaksięgowaniem, a jeśli wybraliście przelew jako formę płatności – zawsze możecie wygenerować w banku elektroniczne potwierdzenie dokonania płatności i przesłać je do naszego działu obsługi Klienta. To pozwoli na przyspieszenie wysyłki zamówienia i umożliwi Wam otrzymanie zamówionych soczewek wcześniej niż się tego spodziewacie!
 • pobraniePobranie – to forma płatności, którą oferujemy dla użytkowników, którzy nie są przekonani do finalizowania zamówień w sposób elektroniczny. Właśnie dlatego w Wasze dłonie oddajemy możliwość wyboru płatności za pobraniem. Zamówienie przesyłki za pobraniem umożliwia realizację przesyłki w bardzo szybki sposób, nie jest obarczone dodatkowymi czynnościami związanymi z dokonywaniem przelewu lub płatności internetowej, ale jest obarczone dodatkowymi kosztami, pobieranymi przez operatora doręczającego przesyłki do odbiorcy. Przesyłek pobraniowych ze względu na ograniczenia związane z obrotem zagranicznym gotówki niestety nie możemy wysyłać za granicę Polski.
 • Dane do przelewu:

  Konto (ING)
  89 1050 1386 1000 0092 0288 6413
  GRUPA STRÓZIK BARTŁOMIEJ STRÓZIK 
  UL. SOBIESKIEGO 4
  42-600 TARNOWSKIE GÓRY 

  Kod BIC SWIFT dla przelewów zagranicznych: 
  INGBPLPW

Jeśli powyższe informacje okazują się dla Ciebie niewystarczające lub masz na celu uzupełnienie ich zakresu – zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi Klienta za pośrednictwem formularza kontaktowego. Naszym celem jest wyjaśnienie wszelkich wątpliwości, dlatego chętnie odpowiemy na wszystkie zadane przez Was pytania.